Jaroslava Kušnierová

Profile picture for user jaroslava.kusnierova
Pozice
Učitelka 1. třídy "Broučci"
Kontakt
barevna.skolka@rasnicka.cz

Příspěvky autora

Divadlo paní Čemusové - Karneval zvířat

Napsal/a Jaroslava Kušnierová dne Čt, 18. 05. 2023 - 20:39
Mateřská škola

Dnes nás navštívilo v rámci dopoledního programu divadlo paní Dagmar Čemusové s názvem Karneval zvířat. Děti prožily krásných 45 minut plných hudby a zpívání lidových písniček. Také si zahrály na muzikanty a doprovázely příběh vlastní hrou na ,,tělo" , mohly se zapojovat, jak aktivně, tak i zábavnou formou sledovat a vnímat příběh zvířátek na dvorku. Velice děkujeme za krásné dopoledne.

VČELÍ KRÁLOVSTVÍ - projektový den mimo MŠ

Napsal/a Jaroslava Kušnierová dne Út, 11. 04. 2023 - 21:28
Mateřská škola

11. 4. 2023 se vydala třída Broučků do STŘEVLÍKU v Oldřichově v Hájích na program Včelí království. Děti si tak mohly vyzkoušet jaké je to stát se včelou, a to doslova, když se Štěpánek proměnil ve včelku. Také příběh ze života včelky Verunky jim přiblížil jejich život a práci, která nejprve začíná úklidem úlu, dále krmením larev, opravováním úlu, hlídáním česna a teprve nakonec se dostane ke sběru pylu. Všechny tyto fáze si mohly děti vyzkoušet a zažít s lektorkou Lenkou, která je provázela celým programem.

Broučci, návštěva Ekocentra v Oldřichově v Hájích

Napsal/a Jaroslava Kušnierová dne Ne, 02. 04. 2023 - 19:58
Mateřská škola
Datum konání

Odjezd od školky v 8:15, příjezd kolem 12:00. S sebou budou děti potřebovat batůžek, láhev s pitím, může být i malá sladkost. Komu se dělá v autobuse špatně prosíme o podání kinedrylu před jízdou. Vše ostatní zajištěno.

KARNEVAL U BROUČKŮ

Napsal/a Jaroslava Kušnierová dne Ne, 05. 03. 2023 - 21:54
Mateřská škola

Všichni děti se nemohly dočkat až si vezmou svůj karnevalový oblek. Dorazil kovboj, beruška, klaun, princezna, tučňák a spousty dalších a dalších pohádkových postaviček. Kromě zábavných úkolů děti tancovaly, pinkaly s obřími balóny a užívaly si svého převleku. K vidění jsou v šatně také krásné obrázky dětí, jako klaunů. Poznáte kdo se skrývá pod jeho maskou?